Ανθεκτικές στη θερμοκρασία Σαφείρινο Κουαρτζικά Πινακίδια
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τύπος: | Καθαρίστε την πλάκα χαλαζία | Εφαρμογή: | Ημιαγωγός, οπτικός |
|---|---|---|---|
| Πάχος: | 0,5-100mm | Σχήμα: | Πλατεία |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Κάμψη, ένωση, Punching, κοπή, στίλβωση | Όνομα προϊόντος: | πλάκα χαλαζία |
| Υλικό: | SiO2> 99,99% | Ποιότητα επιφάνειας: | 60/40 |
| Πυκνότητα: | 2.2g/cm3 | Εργαζόμενος: | 1150 ℃ |
| Σκληρότητα: | Morse 6.5 | Τήγματος: | 1750-1850 ℃ |
| Ανοχή οξέος: | 30 φορές από τα κεραμικά, 150 φορές από ανοξείδωτο χάλυβα | Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Σημείο ανόπτησης: | 1180 ℃ | Λιμάνι: | Σαγκάη και λιμάνι Qindao |
| Επισημαίνω |
κυκλικές ταμπλέτες χαλαζία σαπφείρου,κυκλικά οπτικά παράθυρα χαλαζία,κυκλικοί οπτικοί φακοί παρατήρησης |
||
Περιγραφή προϊόντος
|
Χαρακτηριστικό της πλάκας σιδήρου σιδήρου Shengfan
|
|
| *Μάρκα | σενγκφανκουάρτς |
| *SIO2 | 990,99% |
| *Σφιχτότητα | 2.2 ((g/cm3) |
| *Στον βαθμό σκληρότητας σε κλίμακα moh | 6.6 |
| *Το σημείο τήξης | 1732°C |
| * Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100°C |
| *Σημείο ανάψυξης | 1180°C |
| *Το σημείο μαλακώσεως | 1630°C |
| Προδιαγραφές | |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Σχήμα | Στρογγυλο / Στρογγυλό |
| Τύπος | JGS1,JGS2,JGS3 |
| Υλικό | 990,99% sio2 |
| Διάμετρος | 1-800 mm |
| Δάχος | 0.2-100mm |
| Εφαρμογή | Οπτικά παράθυρα από χαλαζία |
| Σφιχτότητα | 2.2 ((g/cm3) |
| Διαπερατότητα φωτός | > 92% |
| Σκληρότητα | Μωυσή 6.5 |
| Αξία αντίστασης | 1000 φορές από το συνηθισμένο γυαλί. |


| Ανεκτικότητα | ±0.01 | ±0,05 mm | ±0,1 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | 60/40 | 40/20 | |
| Σχήμα | τετράγωνο και κύκλος | Προσαρμοσμένο σχήμα | Κάθε σχήμα μπορεί να προσαρμοστεί. |
| Υπόθεση εφαρμογής | Παράθυρο τηλεχειρισμού | κούπα κενού | Φωτήρα μικροκτόνου |

Εφαρμοσμένο εύρος:

Οι Υπηρεσίες και η Δύναμη μας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Περιγραφή του προϊόντος Χαρακτηριστικό της πλάκας σιδήρου σιδήρου Shengfan *Μάρκα σενγκφανκουάρτς *SIO2 990,99% *Σφιχτότητα 2.2 ((g/cm3) *Στον βαθμό σκληρότητας σε κλίμακα moh 6.6 *Το σημείο τήξης 1732°C * Θερμοκρασία λειτουργίας 1100°C *Σημείο ανάψυξης 1180°C *Το σημείο μαλακώσεως 1630°C Προδιαγραφ...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.