Υψηλός - ποιοτικό περιεχόμενο 99,99% πυριτίου σαφές παράθυρο παρατήρησης γυαλιού χαλαζία Quartzheat ανθεκτικό
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Υλικό: | SiO2 | Εργασία Temparature: | 1200℃ |
|---|---|---|---|
| Σημείο λειωμένων μετάλλων: | 1850℃ | μορφή: | Τετράγωνο/κύκλος/οποιαδήποτε μορφή |
| Πάχος: | 1mm50mm | Χρώμα: | γαλακτώδες λευκό |
| Επισημαίνω |
σαφή πιάτα γυαλιού,λιωμένο πιάτο πυριτίου |
||
Περιγραφή προϊόντος
Θερμικό σταθερό πιάτο γυαλιού χαλαζία, μικρό φύλλο γυαλιού Coefficien Qaurtz θερμικής επέκτασης
Περιγραφή προϊόντων:
Το γυαλί χαλαζία είναι ένα εξαιρετικά ευπροσάρμοστο υλικό που χρησιμοποιείται σε μια σειρά των διαφορετικών εφαρμογών. Έχει τις σημαντικές θερμικές ιδιότητες, άριστη οπτική μετάδοση, με την καλή εκτέλεση διάβρωσης electricaland.
Το γαλακτώδες άσπρο πιάτο γυαλιού χαλαζία αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με την άριστη σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς λέιζερ ηλεκτρικού φωτός/το οπτικό όργανο/το υψηλής θερμοκρασίας παράθυρο.
Προδιαγραφή προϊόντων:
1. Υψηλή αγνότητα: SiO2 >99.99%
2. JGS1, JGS2, JGS3
3. Άριστη χημική απόδοση για την όξινη αντίσταση και την αλκαλική αντίσταση
4. Καμία αεροφυσαλίδα καμία γραμμή αέρα.
5.Strong μετάδοση
6.Strict έλεγχος μεγέθους
7.Low περιεκτικότητα σε OH
8. Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση
9. Άριστος ηλεκτρικός μονωτής
10. Πιστοποίηση του ISO 9001
11. Μπορούμε να δεχτούμε προσαρμοσμένος σύμφωνα με την απαίτησή σας.
12.The η βαθιά επεξεργασία θα γινόταν σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη, όπως την τακτοποιημένη κοπή, CNC άλεση, διάτρηση, στιλβωτική ουσία πυρκαγιάς, κάμψη, σφράγιση, που γυαλίζεται και ούτω καθεξής.
Παράμετροι:
| Στρογγυλός τύπος | Διάμετρος: 1mm500mm Πάχος: 0.5mm300mm. |
| Τύπος ορθογωνίων | Μήκος: 5mm2000mm Πλάτος: 5mm800mm Πάχος: 0.5mm100mm |
| Ανοχή πάχους | ±0.02-0.1mm |
| Συμπιεστικό strenth | 1100Mpa |
| Συντελεστής νεολαιών | 72000Mpa |
| Συντελεστής της ακαμψίας | 31000Mpa |
| Δείκτης της διάθλασης | 1.4585 |
| Ηλεκτρική ειδική αντίσταση: 1000℃ | 1x106 Ω. εκατ. |
| Σκληρότητα | 5.5 - 6.5 κλίμακα 570 KHN 100 Mohs |
| Μαλακώνοντας σημείο | 1683℃ |
| Ανοπτώντας σημείο | 1215℃ |
| Σημείο πίεσης | 1120℃ |
| Χαρακτηριστικό χαλαζία | |
| SIO2 | 99.99% |
| Πυκνότητα | 2.2 (g/cm3) |
| Βαθμός της κλίμακας σκληρότητας moh | 6.6 |
| Σημείο τήξης | 1732℃ |
| Θερμοκρασία εργασίας | 1100℃ |
| Η ανώτατη θερμοκρασία μπορεί να φθάσει σε σύντομο χρονικό διάστημα | 1450℃ |
| Όξινη ανοχή | 30 φορές από κεραμικές, 150 φορές από ανοξείδωτες |
| Μετάδοση ορατού φωτός | Επάνω από 93% |
| UV φασματική μετάδοση περιοχών | 80% |
| Αξία αντίστασης | 10000 φορές από το συνηθισμένο γυαλί |
| Ανοπτώντας σημείο | 1180℃ |
| Μαλακώνοντας σημείο | 1630℃ |
| Σημείο πίεσης | 1100℃ |
Περισσότερα προϊόντα:

Σχεδιάγραμμα επιχείρησης:
Το εργοστάσιο προϊόντων χαλαζία Shengfan Lianyungang είναι μια επαγγελματική κατασκευή εξειδικευμένη στην έρευνα και την ανάπτυξη του πιάτου χαλαζία, του σωλήνα χαλαζία, της φλάντζας χαλαζία, του δαχτυλιδιού χαλαζία, του δοκιμαστικού σωλήνα και του οργάνου χαλαζία. Η επιχείρηση βρίσκεται στο κεφάλαιο κρυστάλλου της Κίνας - πόλη Donghai, Jiangsu Prov., Κίνα. 70 χλμ μακριά από το λιμένα Lianyungang, κατάλληλη μεταφορά.
Κατά τη διάρκεια των ετών, η επιχείρηση εισάγει συνεχώς το μεγάλης ακρίβειας εξοπλισμό επεξεργασίας, όπως CNC/τον εξοπλισμό λέιζερ/μηχανή άλεσης γυαλιού τη λείανσης και για να ασφαλίσει την ακρίβεια των προϊόντων.
Καλύπτοντας έναν τομέα 1000 τετραγωνικών μέτρων, έχουμε τώρα πάνω από 30 υπαλλήλους, ένας αριθμός ετήσια πωλήσεων που υπερβαίνει 5,2 εκατομμύρια Δολ ΗΠΑ.
Με τη φιλοσοφία του προσανατολισμού, της ποιότητας πρώτα, της ακεραιότητας και της ευθύνης τεχνολογίας, βιώσιμη λειτουργία, η επιχείρηση αφιερώνει για να ιδρύσει μια διεθνή επιχείρηση με την τυποποιημένη και βιώσιμη ικανότητα λειτουργίας.

Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Θερμικό σταθερό πιάτο γυαλιού χαλαζία, μικρό φύλλο γυαλιού Coefficien Qaurtz θερμικής επέκτασης Περιγραφή προϊόντων: Το γυαλί χαλαζία είναι ένα εξαιρετικά ευπροσάρμοστο υλικό που χρησιμοποιείται σε μια σειρά των διαφορετικών εφαρμογών. Έχει τις σημαντικές θερμικές ιδιότητες, άριστη οπτική μετάδοση, ...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.