Χειροποίητο σύγχρονο κρύσταλλο κόκκινου κρασιού κρυστάλλου χαλαζία σαφές αμόλυβδο που τραγουδά το γυαλί κόκκινου κρασιού, goblet γυαλιού συνήθειας
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Όνομα προϊόντων: | Κρύσταλλο που τραγουδά το γυαλί κόκκινου κρασιού | Υλικό: | Καθαρό γυαλί χαλαζία |
|---|---|---|---|
| Ικανότητα: | 100-850ml | Χρήση: | σπίτι/ξενοδοχεία/εστιατόριο |
| Εργασία Temparature: | 1100℃ | Χρώμα: | Διαφανής |
| Αξία αντίστασης: | 1000 φορές από το συνηθισμένο γυαλί | Χαρακτήρες: | Κάνετε έναν ευχάριστο ήχο όταν ευθυμίες |
| Επισημαίνω |
Σωλήνες δοκιμής γυαλιού,λιωμένη σωλήνωση πυριτίου |
||
Περιγραφή προϊόντος
Χειροποίητο σύγχρονο κρύσταλλο κόκκινου κρασιού κρυστάλλου χαλαζία σαφές αμόλυβδο που τραγουδά το γυαλί κόκκινου κρασιού, Goblet γυαλιού συνήθειας
Περιγραφή προϊόντων:
Τα γυαλιά κρασιού αποτελούνται από το καθαρό γυαλί χαλαζία. Υποβάλλεται σε επεξεργασία σε 1800 βαθμούς Κελσίου. Με τον ειδικό χαρακτήρα, τα γυαλιά κρασιού εξετάζονται για να κάνουν έναν ευχάριστο ήχο ενώ ευθυμίες.
| Δύναμη | 5x107 V/m |
| Παράγοντας απώλειας | Λιγότερο από 4x10-4 |
| Παράγοντας διασκεδασμού | Λιγότερο από 1x10-4 |
| Δείκτης της διάθλασης | 1.4585 |
| Ήλιο | 210x10-10 |
ΑΝΤΙΔΙΑΒΡΩΤΙΚΟΣ
Εκτός από το υδροφθορικό οξύ, το γυαλί χαλαζία δεν έχει κανένα οξύ χημικής αντίδρασης withother. Η όξινη αντίστασή της είναι 30 φορές αυτή των χρόνων Ceramic.150 αυτή του ανοξείδωτου ειδικά η χημική σταθερότητα στη χαμηλή θερμοκρασία.
ΚΑΛΗ ΘΕΡΜΙΚΗ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ
Ο θερμικός συντελεστής συστολής του γυαλιού χαλαζία.
Μπορέστε να υποστείτε τις αυστηρές αλλαγές θερμοκρασίας.
Το γυαλί χαλαζία που θερμαίνεται σε 1100℃
επίσης δεν θα εκραγεί στο κρύο νερό.
| Χαρακτηριστικό πιάτων χαλαζία Shengfan | |
| SIO2 | 99.999% |
| Πυκνότητα | 2.2 (g/cm ³) |
| Βαθμός κλίμακας σκληρότητας moh | 6.6 |
| Σημείο τήξης | 1732℃ |
| Θερμοκρασία εργασίας | 1100℃ |
| Η ανώτατη θερμοκρασία μπορεί να φθάσει σε σύντομο χρονικό διάστημα | 1450℃ |
| Μετάδοση ορατού φωτός | Επάνω από 93% |
| UV φασματική μετάδοση περιοχών | 80% |
| Ανοπτώντας σημείο | 1180℃ |
| Μαλακώνοντας σημείο | 1630℃ |
| Σημείο πίεσης | 1100℃ |
Το γυαλί χαλαζία έχει την καλή μετάδοση σε όλες τις φασματικές ζώνες από πορφυρό στο κόκκινο.
Η μετάδοση ορατού φωτός είναι επάνω από 93% ειδικά στην υπεριώδη φασματική περιοχή.
Και η μέγιστη μετάδοση είναι άνω των 80%.
| Αναλογία Poisson | 0,17 |
| Συντελεστής της θερμικής επέκτασης | 5.5x10 -7 cm/cm·°C (20°C-320°C) |
| Συγκεκριμένη θερμότητα | 670 J/kg·°C |
| Θερμική αγωγιμότητα | 1.4 W/m·°C |
| Μαλακώνοντας σημείο | 1683°C |
| Ανοπτώντας σημείο | 1215°C |
| Ηλεκτρική ειδική αντίσταση | 7x107 ωμ εκατ. (350°C) |
| Διηλεκτρικές ιδιότητες | (20°C και 1 MHZ) |
| Σταθερός | 3.75 |
ΚΑΛΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΜΟΝΩΣΗ
Η αντίσταση του γυαλιού χαλαζία είναι 10.000 φορές αυτή του συνηθισμένου και έχει την καλή ηλεκτρική εκτέλεση ακόμη και στη χαμηλή θερμοκρασία

Σχεδιάγραμμα επιχείρησης:
Το εργοστάσιο προϊόντων χαλαζία Shengfan Lianyungang είναι μια επαγγελματική κατασκευή εξειδικευμένη στην έρευνα και την ανάπτυξη του πιάτου χαλαζία, του σωλήνα χαλαζία, της φλάντζας χαλαζία, του δαχτυλιδιού χαλαζία, του δοκιμαστικού σωλήνα και του οργάνου χαλαζία. Η επιχείρηση βρίσκεται στο κεφάλαιο κρυστάλλου της Κίνας - πόλη Donghai, Jiangsu Prov., Κίνα.
Με τη φιλοσοφία του προσανατολισμού, της ποιότητας πρώτα, της ακεραιότητας και της ευθύνης τεχνολογίας, βιώσιμη λειτουργία, η επιχείρηση αφιερώνει για να ιδρύσει μια διεθνή επιχείρηση με την τυποποιημένη και βιώσιμη ικανότητα λειτουργίας.

CO. ΠΡΟΪΌΝΤΩΝ ΧΑΛΑΖΊΑ LIANGYUNGANG SHENGFAN, ΕΠΕ
Τηλ.: 00860518878938285
Κινητός: 008619901512909
Wechat: shengfanquartz
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: το shengfanquartz@163.com
Ιστοχώρος: το https://shengfanquartz.1688.com
Διεύθυνση: NO.169 Mingzhu Rd, ζώνη οικονομικής ανάπτυξης, χώρα Donghai, πόλη Lianyungang, Jiangsu prov., Κίνα.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Χειροποίητο σύγχρονο κρύσταλλο κόκκινου κρασιού κρυστάλλου χαλαζία σαφές αμόλυβδο που τραγουδά το γυαλί κόκκινου κρασιού, Goblet γυαλιού συνήθειας Περιγραφή προϊόντων: Τα γυαλιά κρασιού αποτελούνται από το καθαρό γυαλί χαλαζία. Υποβάλλεται σε επεξεργασία σε 1800 βαθμούς Κελσίου. Με τον ειδικό χαρακτ...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.