Customed πίεσης ανεκτή χαλαζία θερμαστρών σφραγισμένη κενό φλάντζα σωλήνων χαλαζία σωλήνων υψηλή διαφανής
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Υλικό: | Λιωμένος χαλαζίας | ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | 1100℃ |
|---|---|---|---|
| Σκληρότητα: | Μορς 6,5 | μαλακώνοντας σημείο: | 1780℃ |
| Ανοπτώντας σημείο: | 1250°C | Βραχυπρόθεσμη θερμοκρασία εργασίας: | 1300°C |
| Μακροπρόθεσμη θερμοκρασία εργασίας: | 1100°C | ||
| Επισημαίνω |
Σωλήνας γυαλιού Borosilicate,τριχοειδής σωλήνας γυαλιού |
||
Περιγραφή προϊόντος
Customed πίεσης ανεκτή χαλαζία θερμαστρών σφραγισμένη κενό φλάντζα σωλήνων χαλαζία σωλήνων υψηλή διαφανής
Υλικές ιδιότητες:
1. Υψηλή αγνότητα
2. Υψηλό duribility
3. Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση (θερμοκρασία 1100℃ εργασίας)
4. Φλόγα που γυαλίζεται
5. Όξινη και αλκαλική αντίσταση
6.No αέρας bublle, καμία γραμμή αέρα
| Ιδιοκτησία | Χαρακτηριστικές τιμές |
| Πυκνότητα | 2.2x103 kg/m3 |
| Σκληρότητα | 5.5 - 6.5 κλίμακα 570 KHN 100 Mohs |
| Εκτατή δύναμη σχεδίου | 4.8x107 PA (N/m2) (7000 PSI) |
| Συμπιεστική δύναμη σχεδίου | Μεγαλύτερος από 1,1 Χ l09 PA (160.000 PSI) |
| Μαζικός συντελεστής | 3.7x1010 PA (5.3x106 PSI) |
| Συντελεστής ακαμψίας | 3.1x1010 PA (4.5x106 PSI) |
| Συντελεστής νεολαιών | 72GPa (10.5x106 PSI) |
| Αναλογία Poisson | 0,17 |
| Συντελεστής της θερμικής επέκτασης | 5.5x10 -7 cm/cm·°C (20°C-320°C) |
| Θερμική αγωγιμότητα | 1.4 W/m·°C |
| Συγκεκριμένη θερμότητα | 670 J/kg·°C |
| Μαλακώνοντας σημείο | 1683°C |
| Ανοπτώντας σημείο | 1215°C |
| Σημείο πίεσης | 1120 °C |
| Ηλεκτρική ειδική αντίσταση | 7x107 ωμ εκατ. (350°C) |
| Διηλεκτρικές ιδιότητες | (20°C και 1 MHZ) |
| Σταθερός | 3.75 |
| Δύναμη | 5x107 V/m |
| Παράγοντας απώλειας | Λιγότερο από 4x10-4 |
| Παράγοντας διασκεδασμού | Λιγότερο από 1x10-4 |
| Δείκτης της διάθλασης | 1.4585 |
| Constringence (NU) | 67.56 |
| Ταχύτητα του κύματος υγιής-κουράς | 3.75x103 m/s |
| Ταχύτητα του κύματος ήχου/συμπίεσης | 5.90X103 m/s |
| Ηχιτική μείωση | Λιγότερο από 11 db/m MHZ |
| Σταθερές διαπερατότητας (700°C) | (cm3 mm/cm2 SEC εκατ. του Hg) |
| Ήλιο | 210x10-10 |
| Υδρογόνο | 21x10-10 |
| Δευτέριο | 17x10-10 |
| Νέο | 9.5x10-10 |
Περαιτέρω επεξεργασία:
CNC, συγκόλληση σωλήνων χαλαζία, σφράγιση


Εφαρμογή:
_αυτός είμαι ευρέως χρησιμοποιώ ηλεκτρικός φως, διάχυση σωλήνας, προστασία σωλήνας, οπτικός όργανο, θέα γυαλί, παρατήρησηπαράθυρογια φούρνος, ημιαγωγός, φωτοηλεκτρόνιο, στρατιωτικός βιομηχανία, μεταλλουργία, νερό μεταχειρίζομαι, emt, εργαστήριο γυαλικό και πολύς άλλος τομέας.
Υιοθετούμε συνεχίζουμε τη μέθοδο, μέθοδος περιστροφής, μέθοδος τήξης φλογών για να παραγάγουμε τα διάφορα είδη διαφανούς. Εν τω μεταξύ, διοργανώνουμε το εργαστήριο χοανών χαλαζία τόξων, παλαιό εργαστήριο διαδικασίας, εργαστήριο διαδικασίας πυρκαγιάς, έτσι ώστε μπορούμε να δεχτούμε τις υψηλότερες απαιτήσεις να προσαρμόσουμε όλα τα είδη προϊόντων γυαλιού χαλαζία, όπως ο σωλήνας χαλαζία, το πιάτο χαλαζία, η χοάνη χαλαζία, η φλάντζα χαλαζία, ο σωλήνας χαλαζία φούρνων, η βάρκα χαλαζία, τα όργανα εργαστηριακού χαλαζία, η θερμάστρα χαλαζία και άλλα σχετικά προϊόντα γυαλιού χαλαζία. Αυτά τα προϊόντα χρησιμοποιούνται ευρέως στον ημιαγωγό, τη φωτοβολταϊκή, υπέρυθρη θέρμανση, την πτήση, τη χημική ουσία, και τα μεγάλα κολλέγια και τα πανεπιστήμια στο εργαστήριο και άλλους τομείς βιομηχανίας.
Σχεδιάγραμμα επιχείρησης:
Το εργοστάσιο προϊόντων χαλαζία Shengfan Lianyungang είναι μια επαγγελματική κατασκευή εξειδικευμένη στην έρευνα και την ανάπτυξη του πιάτου χαλαζία, του σωλήνα χαλαζία, της φλάντζας χαλαζία, του δαχτυλιδιού χαλαζία, του δοκιμαστικού σωλήνα και του οργάνου χαλαζία. Η επιχείρηση βρίσκεται στο κεφάλαιο κρυστάλλου της Κίνας - πόλη Donghai, Jiangsu Prov., Κίνα. 70 χλμ μακριά από το λιμένα Lianyungang, κατάλληλη μεταφορά.
Καλύπτοντας έναν τομέα 1000 τετραγωνικών μέτρων, έχουμε τώρα πάνω από 30 υπαλλήλους, ένας αριθμός ετήσια πωλήσεων που υπερβαίνει 5,2 εκατομμύρια Δολ ΗΠΑ.
Με τη φιλοσοφία του προσανατολισμού, της ποιότητας πρώτα, της ακεραιότητας και της ευθύνης τεχνολογίας, βιώσιμη λειτουργία, η επιχείρηση αφιερώνει για να ιδρύσει μια διεθνή επιχείρηση με την τυποποιημένη και βιώσιμη ικανότητα λειτουργίας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Customed πίεσης ανεκτή χαλαζία θερμαστρών σφραγισμένη κενό φλάντζα σωλήνων χαλαζία σωλήνων υψηλή διαφανής Υλικές ιδιότητες: 1. Υψηλή αγνότητα 2. Υψηλό duribility 3. Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση (θερμοκρασία 1100℃ εργασίας) 4. Φλόγα που γυαλίζεται 5. Όξινη και αλκαλική αντίσταση 6.No αέρας bublle, κ...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.