Καλή ηλεκτρική μόνωση Κουάρτζινο γυάλινο σωλήνα με θερμοκρασία λειτουργίας 1100 °C και αντοχή στη διάβρωση
Product Details
| Ονομα: | Γυάλινος σωλήνας Quartz | Εφαρμογή: | Πηγές, ημιαγωγός |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | SiO2> 99,99% | χαρακτηριστικό: | Καλή ηλεκτρική μόνωση |
| Διαπερατότητα φωτός: | > 92% | Εργαζόμενος: | 1100 ℃ |
| Σκληρότητα: | Mose 6,5 | Τιμή αντίστασης: | 1000 φορές από το συνηθισμένο γυαλί |
| Επισημαίνω |
Γυαλισμένος πυρκαγιά σωλήνας γυαλιού χαλαζία,Ο ημιαγωγός προστατεύει το σωλήνα γυαλιού χαλαζία,Κενός σωλήνας σωλήνων γυαλιού χαλαζία |
||
Product Description
- Υψηλή ανθεκτικότητα και μηχανική αντοχή
- Εξαιρετική αντοχή στη θερμότητα
- Ανώτερη αντοχή στη διάβρωση
- Χαμηλός συντελεστής θερμικής διαστολής
- Λαμπτήρες αλογόνου και λαμπτήρες υδραργύρου
- Λαμπτήρες μονής άκρης και φωτισμός αυτοκινήτων
- Συστήματα φωτισμού σκηνής
- Θερμοηλεκτρικοί λέβητες
- Λαμπτήρες φωτοαντιγραφικών
- Περιβλήματα λαμπτήρων επεξεργασίας νερού
- Συστήματα σκευών και σωληνώσεων χαλαζία
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Περιεκτικότητα SiO2 | 99,9% |
| Πυκνότητα | 2,2 g/cm³ |
| Σκληρότητα (Κλίμακα Moh's) | 6,6 |
| Σημείο Τήξης | 1732°C |
| Θερμοκρασία Εργασίας | 1100°C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Βραχείας Διάρκειας | 1450°C |
| Διαπερατότητα Ορατού Φωτός | Πάνω από 93% |
| Διαπερατότητα Φάσματος UV | 80% |
| Σημείο Ανόπτησης | 1180°C |
| Σημείο Μαλάκυνσης | 1630°C |
| Σημείο Θραύσης | 1100°C |
Product Highlights
Γυάλινος σωλήνας πυριτίου χαλαζία για ημιαγωγούς, προστατευτικός, ανθεκτικός στη θερμότητα, διαφανής, κενού Σωλήνες χαλαζία υψηλής απόδοσης για βιομηχανικές εφαρμογές Ποιοτικοί σωλήνες χαλαζία που προσφέρουν εξαιρετική ηλεκτρική μόνωση, θερμική σταθερότητα και αντοχή στη διάβρωση για απαιτητικά βιομ...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Λεπτή διαστατική σταθερή 11000mm επεξεργαμένος σειρά πιάτων γυαλιού χαλαζία Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με την άριστη σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς ...
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Περιγραφή προϊόντων: 1.SiO2> 99,99%, λιωμένος σωλήνωση χαλαζίας 2.Operating θερμοκρασία: 1250℃3.Excellent οπτική και χημική απόδοση.4.Without επίστρωμα επιφάνειας andinfectant.5.Healthcare και προστασία του περιβάλλοντος.6.Any η προδιαγραφή μπορεί να γίνει. 7.Quartz το γυαλί είναι όξινα υλικά, εκτός ...
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
Κανένα αεροφυσαλίδων επιπέδων γυαλιού πιάτων άριστο οπτικό παράθυρο γυαλιού χαλαζία μορφής απόδοσης κυκλικό Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χ...
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς λέιζερ ηλεκτρικού φωτός/το οπτικό όργανο/το υψηλής θερμοκρασίας παράθυρο. ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.