Ανθεκτικό στη διάβρωση γυάλινο σωλήνα από χαλαζία με καλή ηλεκτρική μόνωση και υψηλή αντοχή στη θερμότητα για βακτηριοκτόνα λαμπτήρες
Product Details
| Ονομα: | Γυάλινος σωλήνας Quartz | Εφαρμογή: | Πηγές, ημιαγωγός |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | SiO2> 99,99% | χαρακτηριστικό: | Καλή ηλεκτρική μόνωση |
| Διαπερατότητα φωτός: | > 92% | Εργαζόμενος: | 1100 ℃ |
| Σκληρότητα: | Mose 6,5 | Τιμή αντίστασης: | 1000 φορές από το συνηθισμένο γυαλί |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 1100 Κελσίου | Ταξινόμηση: | σωλήνας χαλαζία |
| Μέγεθος: | OD 1-100mm | Πάχος τοιχώματος: | 0,5 MM-40 MM |
| Χρώμα: | Διαφανές ή Αδιαφανές | ||
| Επισημαίνω |
Σωλήνας δοκιμής χαλαζία αντιδραστήρα,χιτώνιο από γυαλί χαλαζία για μικροβιοκτόνες λάμπες,σωλήνας χιτώνιο από γυαλί χαλαζία 40 mm |
||
Product Description
- Εξαιρετική ανθεκτικότητα και δομική ακεραιότητα
- Ανώτερη αντοχή στη θερμότητα για εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας
- Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση έναντι των περισσότερων οξέων
- Χαμηλός συντελεστής θερμικής διαστολής για διαστατική σταθερότητα
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε SiO2 | 99,9% |
| Πυκνότητα | 2,2 g/cm³ |
| Σκληρότητα Mohs | 6,6 |
| Σημείο Τήξης | 1732°C |
| Θερμοκρασία Εργασίας | 1100°C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Βραχείας Διάρκειας | 1450°C |
| Μετάδοση Ορατού Φωτός | Πάνω από 93% |
| Μετάδοση Υπεριώδους Φάσματος | 80% |
| Σημείο Ανόπτησης | 1180°C |
| Σημείο Μαλάκυνσης | 1630°C |
| Σημείο Θλιψης | 1100°C |
Product Highlights
Σωλήνας Δοκιμής Χαλαζία Αντιδραστήρα Γυάλινο Μανίκι για Αποστειρωτικές Λάμπες 40 MM Ποιοτικός Ηλεκτρικός Μονωτικός Σωλήνας Χαλαζία Γυαλιού Σωλήνες χαλαζία υψηλής απόδοσης σχεδιασμένοι για πηγές φωτός, ημιαγωγούς και εξειδικευμένες βιομηχανικές εφαρμογές. Ιδιότητες Υλικού Εξαιρετική ανθεκτικότητα και ...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Λεπτή διαστατική σταθερή 11000mm επεξεργαμένος σειρά πιάτων γυαλιού χαλαζία Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με την άριστη σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς ...
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Περιγραφή προϊόντων: 1.SiO2> 99,99%, λιωμένος σωλήνωση χαλαζίας 2.Operating θερμοκρασία: 1250℃3.Excellent οπτική και χημική απόδοση.4.Without επίστρωμα επιφάνειας andinfectant.5.Healthcare και προστασία του περιβάλλοντος.6.Any η προδιαγραφή μπορεί να γίνει. 7.Quartz το γυαλί είναι όξινα υλικά, εκτός ...
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
Κανένα αεροφυσαλίδων επιπέδων γυαλιού πιάτων άριστο οπτικό παράθυρο γυαλιού χαλαζία μορφής απόδοσης κυκλικό Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χ...
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς λέιζερ ηλεκτρικού φωτός/το οπτικό όργανο/το υψηλής θερμοκρασίας παράθυρο. ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.