Καλή ηλεκτρομόνωση Κουάρτζινο γυάλινο σωλήνα με υψηλή αντοχή στη θερμότητα και υψηλή διαπερατότητα φωτός για λαμπτήρα υπεριώδους ακτινοβολίας
Product Details
| Ονομα: | Γυάλινος σωλήνας Quartz | Εφαρμογή: | Πηγές, ημιαγωγός |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | SiO2> 99,99% | χαρακτηριστικό: | Καλή ηλεκτρική μόνωση |
| Διαπερατότητα φωτός: | > 92% | Εργαζόμενος: | 1100 ℃ |
| Σκληρότητα: | Mose 6,5 | Τιμή αντίστασης: | 1000 φορές από το συνηθισμένο γυαλί |
| Επισημαίνω |
Ακραία Ανοιχτός Διαφανής σωλήνας χαλαζία,αντιδραστήρας γυάλινων σωλήνων χαλαζία,γυάλινος σωλήνας χαλαζία για λάμπα UV |
||
Product Description
- Εξαιρετική Ανθεκτικότητα
- Υψηλότερη αντοχή στη θερμότητα
- Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση
- Χαμηλός συντελεστής θερμικής διαστολής
| Περιεκτικότητα σε SiO2 | 990,9% |
| Σφιχτότητα | 2.2 g/cm3 |
| Κλίμακα σκληρότητας Mohs | 6.6 |
| Σημείο τήξης | 1732°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100°C |
| Μέγιστη βραχυπρόθεσμη θερμοκρασία | 1450°C |
| Διάδοση ορατού φωτός | Πάνω από 93% |
| Διαβίβαση της φάσματος UV | 80% |
| Σημείο ανάψυξης | 1180°C |
| Σημείο μαλακώσεως | 1630°C |
| Σημείο έντασης | 1100°C |
Product Highlights
Τελειώνει ανοιχτό κύλινδρο κύλινδρο γυαλί σωλήνα αντιδραστήρα διαφανές για UV λαμπτήρα Πρωταθλήτρια ηλεκτρική μόνωση από γυάλινο σωλήνα Σχεδιασμένα για φωτεινές πηγές, εφαρμογές ημιαγωγών, οπτικές επικοινωνίες, στρατιωτικό εξοπλισμό, δομικά υλικά, χημική επεξεργασία, μηχανικά συστήματα, ηλεκτρικά εξ...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Λεπτή διαστατική σταθερή 11000mm επεξεργαμένος σειρά πιάτων γυαλιού χαλαζία Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με την άριστη σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς ...
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Περιγραφή προϊόντων: 1.SiO2> 99,99%, λιωμένος σωλήνωση χαλαζίας 2.Operating θερμοκρασία: 1250℃3.Excellent οπτική και χημική απόδοση.4.Without επίστρωμα επιφάνειας andinfectant.5.Healthcare και προστασία του περιβάλλοντος.6.Any η προδιαγραφή μπορεί να γίνει. 7.Quartz το γυαλί είναι όξινα υλικά, εκτός ...
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
Κανένα αεροφυσαλίδων επιπέδων γυαλιού πιάτων άριστο οπτικό παράθυρο γυαλιού χαλαζία μορφής απόδοσης κυκλικό Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χ...
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς λέιζερ ηλεκτρικού φωτός/το οπτικό όργανο/το υψηλής θερμοκρασίας παράθυρο. ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.