Ανθεκτικό στη θερμότητα υψηλή καθαρότητα 99,99% Διαφανές γυάλινο σωλήνα κουαρτζού για βιομηχανικές εφαρμογές
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Όνομα προϊόντος: | σωλήνας χαλαζία | Υλικό: | SiO2 |
|---|---|---|---|
| Καθαρότητα: | 99,99% | Τύπος υλικού: | JGS1/JGS2/JGS3 |
| Εργαζόμενος: | 1200℃ | Χρώμα: | Διαφανής |
| Πυκνότητα: | 2.2g/cm3 | Σκληρότητα: | Μορς 6,6 |
| Επισημαίνω |
Mini Glass Oil Burner Water Pipes,Quartz Glass Nail for Smoking,10mm Oil Burner Water Pipes |
||
Περιγραφή προϊόντος
- Υψηλή καθαρότητα: SiO2 > 99,99%
- Θερμοκρασία λειτουργίας: 1250°C. Θερμοκρασία μαλακώσεως: 1730°C.
- Καλή θερμική σταθερότητα, χαμηλότερος συντελεστής θερμικής διαστολής
- Υψηλή αντοχή στη διάβρωση, οξύ και αλκαλικό, ικανότητα κατά της διάβρωσης
- Εξαιρετική ηλεκτρομόνωση, καλές ιδιότητες ηλεκτρομόνωσης
- Υγεία και προστασία του περιβάλλοντος
- Χωρίς φυσαλίδες αέρα και χωρίς αέρας
| Ιδιοκτησία | Περιγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Χωρισμένο Κουάρτζι |
| Σχήμα | Καθαρά ή λυγισμένα |
| Σφιχτότητα | 2.2 (g/cm3) |
| Εξωτερική διάμετρος | 2 mm ~ 500 mm |
| Καθαρότητα | SiO2 > 99,99% |
| Μύθος τοίχου | 1 mm ~ 300 mm |
| Διάρκεια | 10 mm ~ 4000 mm |
| Διάμετρος | 2 mm ~ 600 mm |
| Στον βαθμό σκληρότητας σε κλίμακα moh' | 6.6 |
| Ανθεκτικότητα στη θερμοκρασία | Θερμοκρασία λειτουργίας: 1250°C. Θερμοκρασία μαλακώσεως: 1730°C. |
| Ανθεκτικότητα στη διάβρωση | 1000 φορές από το συνηθισμένο γυαλί. |
(2) Για προϊόντα προσαρμοσμένα: Σύμφωνα με την παραγγελία σας, ο χρόνος παράδοσης είναι 7 έως 30 εργάσιμες ημέρες.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ανθεκτικοί στη θερμότητα κυλίνδροι γυαλιού σιδηρουργικού σιδηρουργικού υλικού Το γυάλινο σωλήνα του κουάρτζου είναι κατασκευασμένο από γυαλί κουάρτζου υψηλής ποιότητας, το οποίο είναι ένα είδος γυαλιού από διοξείδιο του πυριτίου.Με εξαιρετικές οπτικές ιδιότητες, ο σωλήνας γυαλιού κουαρτσού χρησιμοπο...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.