Μεγάλος διάμετρος Ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες Ανθεκτικός στη διάβρωση Κουάρτζος γυάλινος σωλήνας για ηλιακή διάχυση
Product Details
| Χρώμα: | Καθαρός/διαφανής | Υλικό: | SiO2> 99,99% |
|---|---|---|---|
| Τύπος υλικού: | JGS1/JGS2/JGS3 | Σκληρότητα: | Μορς 6,6 |
| Πυκνότητα: | 2.2g/cm3 | Εργαζόμενος: | 1250 ℃ |
| Τήγματος: | 1730 ℃ | Αντίσταση στη διάβρωση: | 30 φορές από τα κεραμικά, 150 φορές από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή: | Φωτοβολταϊκός, ημιαγωγός, εργαστήριο, βιομηχανικός, χημικός, ιατρικός, αεροδιαστημικό, | ||
| Επισημαίνω |
Μεγάλης διαμέτρου χαλαζιακός σωλήνας από καθαρό γυαλί,ηλιακός φωτοβολταϊκός σωλήνας χαλαζία διάχυσης,JGS2 χαλαζιακός σωλήνας καθαρού γυαλιού |
||
Product Description
- Υψηλή καθαρότητα: SiO₂ > 99,99%
- Θερμοκρασία Λειτουργίας: 1250℃; Θερμοκρασία Μαλάκυνσης: 1730℃
- Εξαιρετική θερμική σταθερότητα με χαμηλό συντελεστή θερμικής διαστολής
- Υψηλή αντοχή στη διάβρωση από οξέα και αλκάλια
- Ανώτερες ηλεκτρικές μονωτικές ιδιότητες
- Συμμόρφωση με την υγειονομική περίθαλψη και την προστασία του περιβάλλοντος
- Χωρίς φυσαλίδες αέρα ή γραμμές για βέλτιστη διαύγεια
| Ιδιότητα | Περιγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Τήγμα Χαλαζία |
| Σχήμα | Ευθύ ή καμπύλο |
| Πυκνότητα | 2,2 (g/cm³) |
| Εξωτερική Διάμετρος | 2mm~500mm |
| Καθαρότητα | SiO₂ > 99,99% |
| Πάχος Τοιχώματος | 1mm~300mm |
| Μήκος | 10mm~4000mm |
| Διάμετρος | 2mm~600mm |
| Βαθμός σκληρότητας κλίμακας Mohs | 6,6 |
| Αντοχή σε Θερμοκρασία | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 1250℃; Θερμοκρασία Μαλάκυνσης: 1730℃ |
| Αντοχή στη Διάβρωση | 1000 φορές μεγαλύτερη από το συνηθισμένο γυαλί |
WhatsApp/Κινητό: +8617696882108
Διεύθυνση: East Economic Development Zone, Donghai County, Lianyungang, Jiangsu, China
(2) Για προσαρμοσμένα προϊόντα: Σύμφωνα με την παραγγελία σας, ο χρόνος παράδοσης είναι 7 έως 30 εργάσιμες ημέρες.
Product Highlights
Σωλήνας Ηλιακής Φωτοβολταϊκής Διάχυσης από Διαφανές Γυαλί Χαλαζία Μεγάλης Διαμέτρου Ο σωλήνας από γυαλί χαλαζία κατασκευάζεται από υψηλής ποιότητας γυαλί χαλαζία που αποτελείται κυρίως από διοξείδιο του πυριτίου. Διατίθεται σε μορφή σωλήνα με διάφορα επίπεδα διαπερατότητας και ποιότητες επιφάνειας, ...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Λεπτή διαστατική σταθερή 11000mm επεξεργαμένος σειρά πιάτων γυαλιού χαλαζία Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με την άριστη σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς ...
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Περιγραφή προϊόντων: 1.SiO2> 99,99%, λιωμένος σωλήνωση χαλαζίας 2.Operating θερμοκρασία: 1250℃3.Excellent οπτική και χημική απόδοση.4.Without επίστρωμα επιφάνειας andinfectant.5.Healthcare και προστασία του περιβάλλοντος.6.Any η προδιαγραφή μπορεί να γίνει. 7.Quartz το γυαλί είναι όξινα υλικά, εκτός ...
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
Κανένα αεροφυσαλίδων επιπέδων γυαλιού πιάτων άριστο οπτικό παράθυρο γυαλιού χαλαζία μορφής απόδοσης κυκλικό Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χ...
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς λέιζερ ηλεκτρικού φωτός/το οπτικό όργανο/το υψηλής θερμοκρασίας παράθυρο. ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.