Κατασκευή Μεγάλου Διαμέτρου Ανθεκτικού σε Υψηλές Θερμοκρασίες και Διαβρωτικό Χαλαζία Γυάλινου Σωλήνα
Product Details
| Χρώμα: | Καθαρός/διαφανής | Υλικό: | SiO2> 99,99% |
|---|---|---|---|
| Τύπος υλικού: | JGS1/JGS2/JGS3 | Σκληρότητα: | Μορς 6,6 |
| Πυκνότητα: | 2.2g/cm3 | Εργαζόμενος: | 1250 ℃ |
| Τήγματος: | 1730 ℃ | Αντίσταση στη διάβρωση: | 30 φορές από τα κεραμικά, 150 φορές από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή: | Φωτοβολταϊκός, ημιαγωγός, εργαστήριο, βιομηχανικός, χημικός, ιατρικός, αεροδιαστημικό, | ||
| Επισημαίνω |
Κατασκευή Κουάρτζιο διαυγές γυάλινο σωλήνα,Μεγάλη διάμετρος διαυγές γυάλινο σωλήνα,Κατασκευή σωλήνων γυαλιού |
||
Product Description
- Υψηλή καθαρότητα: SiO2 > 99,99%
- Θερμοκρασία λειτουργίας: 1250°C. Θερμοκρασία μαλακώσεως: 1730°C.
- Εξαιρετική θερμική σταθερότητα με χαμηλό συντελεστή θερμικής διαστολής
- Υψηλή αντοχή στη διάβρωση σε οξέα και αλκαλικά
- Ανώτερες ιδιότητες ηλεκτρικής μόνωσης
- Φιλικό προς το περιβάλλον και ασφαλές για την υγεία
- Απαλλαγμένο από φυσαλίδες και γραμμές αέρα
| Ιδιοκτησία | Περιγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Χωρισμένο Κουάρτζι |
| Σχήμα | Καθαρά ή λυγισμένα |
| Σφιχτότητα | 2.2 (g/cm3) |
| Εξωτερική διάμετρος | 2 mm ~ 500 mm |
| Καθαρότητα | SiO2 > 99,99% |
| Μύθος τοίχου | 1 mm ~ 300 mm |
| Διάρκεια | 10 mm ~ 4000 mm |
| Διάμετρος | 2 mm ~ 600 mm |
| Στον βαθμό σκληρότητας σε κλίμακα moh' | 6.6 |
| Ανθεκτικότητα στη θερμοκρασία | Θερμοκρασία λειτουργίας: 1250°C. Θερμοκρασία μαλακώσεως: 1730°C. |
| Ανθεκτικότητα στη διάβρωση | 1000 φορές μεγαλύτερο από το συνηθισμένο γυαλί |
WhatsApp / κινητό:+8617696882108
Διεύθυνση:Ανατολική ζώνη οικονομικής ανάπτυξης, επαρχία Donghai, Lianyungang, Jiangsu, Κίνα
Product Highlights
Μεγάλη διάμετρος διαυγές γυάλινο σωλήνα Το γυάλινο σωλήνα του κουάρτζου κατασκευάζεται από γυαλί κουάρτζου υψηλής ποιότητας που αποτελείται από διοξείδιο του πυριτίου.Παρέχει εξαιρετικές οπτικές ιδιότητες μαζί με ανώτερη θερμικήΑυτό το καθιστά ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν υψηλές θερμοκρασίες, ...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Λεπτή διαστατική σταθερή 11000mm επεξεργαμένος σειρά πιάτων γυαλιού χαλαζία Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με την άριστη σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς ...
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Περιγραφή προϊόντων: 1.SiO2> 99,99%, λιωμένος σωλήνωση χαλαζίας 2.Operating θερμοκρασία: 1250℃3.Excellent οπτική και χημική απόδοση.4.Without επίστρωμα επιφάνειας andinfectant.5.Healthcare και προστασία του περιβάλλοντος.6.Any η προδιαγραφή μπορεί να γίνει. 7.Quartz το γυαλί είναι όξινα υλικά, εκτός ...
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
Κανένα αεροφυσαλίδων επιπέδων γυαλιού πιάτων άριστο οπτικό παράθυρο γυαλιού χαλαζία μορφής απόδοσης κυκλικό Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χ...
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς λέιζερ ηλεκτρικού φωτός/το οπτικό όργανο/το υψηλής θερμοκρασίας παράθυρο. ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.