Υψηλής καθαρότητας SIO2 99,99% Κουάρτζινο γυάλινο σωλήνα με θερμοκρασία εργασίας 1100°C και υψηλή διαπερατότητα φωτός > 92%
Product Details
| Τύπος: | Καθαρίστε την πλάκα χαλαζία | Εφαρμογή: | Ημιαγωγός, οπτικός |
|---|---|---|---|
| Πάχος: | 1-100mm | Σχήμα: | πλατεία |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Διάτρηση, κοπή | Όνομα προϊόντος: | Γυάλινο Πλάκα Χαλαζία |
| Υλικό: | SiO2 | SiO2: | SiO2> 99,99% |
| Πυκνότητα: | 2.2g/cm3 | Χρώμα: | Καθαρό διάφανο |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 1100 ℃ | Σημείο Τήξης: | 1732℃ |
| Λιμάνι: | Σαγκάη και λιμάνι Qindao | ||
| Επισημαίνω |
Τυβώδης φούρνος Κουάρτζινο γυάλινο σωλήνα,Υψηλής ποιότητας γυάλινος σωλήνας,Υψηλής θερμοκρασίας σωλήνας γυαλιού χαλαζία |
||
Product Description
| Μάρκα | Shengfan Quartz |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε SIO2 | 99,99% |
| Πυκνότητα | 2,2 g/cm³ |
| Σκληρότητα (Κλίμακα Mohs) | 6,6 |
| Σημείο τήξης | 1732℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100℃ |
| Σημείο ανόπτησης | 1180℃ |
| Σημείο μαλάκυνσης | 1630℃ |
| Πυκνότητα | 2,2*10³ kg/m³ | Σκληρότητα | 5,5-6,5 Κλίμακα Mohs |
|---|---|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 4,8*10⁷ Pa | Αντοχή σε θλίψη | >1,1*10⁹ Pa |
| Ογκομετρικός συντελεστής ελαστικότητας | 3,7*10¹⁰ Pa | Συντελεστής ακαμψίας | 3,1*10¹⁰ Pa |
| Σημείο μαλάκυνσης | 1730℃ | Σημείο ανόπτησης | 1215℃ |
| Χρώμα | Διαφανές |
|---|---|
| Σχήμα | Κυκλικό / Στρογγυλό |
| Πρότυπο | JGS1, JGS2, JGS3 |
| Υλικό | 99,99% SiO₂ |
| Διάμετρος | 1-800mm |
| Πάχος | 0,2-100mm |
| Εφαρμογή | Οπτικά παράθυρα χαλαζία |
| Διαπερατότητα φωτός | >92% |
| Σκληρότητα | Mohs 6,5 |
| Αντίσταση | 1000 φορές υψηλότερη από το συνηθισμένο γυαλί |
- Περιεκτικότητα σε SiO₂ άνω του 99,99% για σωλήνες χαλαζία υψηλής καθαρότητας
- Θερμοκρασία λειτουργίας: 1250℃ με θερμοκρασία μαλάκυνσης 1730℃
- Εξαιρετικά οπτικά και χημικά χαρακτηριστικά απόδοσης
- Χωρίς επιφανειακή επίστρωση ή ρύπους
- Συμβατό με την υγειονομική περίθαλψη και την προστασία του περιβάλλοντος
- Διαθέσιμες προσαρμοσμένες διαστάσεις κατόπιν αιτήματος
- Πιστοποίηση CE, RoHS και SGS
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δείγματος για δοκιμή και επαλήθευση ποιότητας.
Α: Εντός 15 ημερών από την παραλαβή της προκαταβολής.
Α: Διαθέσιμο χαμηλό MOQ, με 1 τεμάχιο για έλεγχο δείγματος.
Α: Πρώτον, παρέχετε τις απαιτήσεις ή τις λεπτομέρειες της εφαρμογής σας. Δεύτερον, παραθέτουμε σύμφωνα με τις προδιαγραφές σας. Τρίτον, επιβεβαιώστε τα δείγματα και καταθέστε την προκαταβολή. Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Α: DHL, UPS, FedEx ή TNT διαθέσιμα για μικρές παραγγελίες (παράδοση 3-5 ημερών). Διαθέσιμη επίσης αεροπορική και θαλάσσια μεταφορά.
Product Highlights
Σωλήνας χαλαζία υψηλής ποιότητας για φούρνο σωλήνων υψηλής θερμοκρασίας Σωλήνας χαλαζία υψηλής διαπερατότητας με εξαιρετική μετάδοση υπεριώδους φωτός και προστατευτικές ιδιότητες διαφάνειας. Προδιαγραφές προϊόντος ΜάρκαShengfan Quartz Περιεκτικότητα σε SIO299,99% Πυκνότητα2,2 g/cm³ Σκληρότητα (Κλίμα...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Λεπτή διαστατική σταθερή 11000mm επεξεργαμένος σειρά πιάτων γυαλιού χαλαζία Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με την άριστη σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς ...
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Περιγραφή προϊόντων: 1.SiO2> 99,99%, λιωμένος σωλήνωση χαλαζίας 2.Operating θερμοκρασία: 1250℃3.Excellent οπτική και χημική απόδοση.4.Without επίστρωμα επιφάνειας andinfectant.5.Healthcare και προστασία του περιβάλλοντος.6.Any η προδιαγραφή μπορεί να γίνει. 7.Quartz το γυαλί είναι όξινα υλικά, εκτός ...
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
Κανένα αεροφυσαλίδων επιπέδων γυαλιού πιάτων άριστο οπτικό παράθυρο γυαλιού χαλαζία μορφής απόδοσης κυκλικό Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χ...
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς λέιζερ ηλεκτρικού φωτός/το οπτικό όργανο/το υψηλής θερμοκρασίας παράθυρο. ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.