Υψηλή διαπερατότητα 1100°C Θερμοκρασία λειτουργίας 99,99% SiO2 Καθαρότητα Κουάρτζινο γυάλινο σωλήνα για ημιαγωγούς και οπτικές εφαρμογές
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τύπος: | Καθαρίστε την πλάκα χαλαζία | Εφαρμογή: | Ημιαγωγός, οπτικός |
|---|---|---|---|
| Πάχος: | 1-100mm | Σχήμα: | πλατεία |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Διάτρηση, κοπή | Όνομα προϊόντος: | Γυάλινο Πλάκα Χαλαζία |
| Υλικό: | SiO2 | SiO2: | SiO2> 99,99% |
| Πυκνότητα: | 2.2g/cm3 | Χρώμα: | Καθαρό διάφανο |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 1100 ℃ | Σημείο Τήξης: | 1732℃ |
| Λιμάνι: | Σαγκάη και λιμάνι Qindao | ||
| Επισημαίνω |
Τύπος γυαλιού σιδηρουργικού σιδηρουργικού πυρήνα,Διαφανές γυάλινο σωλήνα από χαλαζία,Χωροτεμαχισμένο γυάλινο σωλήνα |
||
Περιγραφή προϊόντος
| Ιδιοκτησία | Αξία |
|---|---|
| Ετικέτα | Κουαρτς Shengfan |
| Περιεκτικότητα σε SiO2 | 990,99% |
| Σφιχτότητα | 2.2 g/cm3 |
| Σκληρότητα (βαθμίδα Mohs) | 6.6 |
| Σημείο τήξης | 1732°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100°C |
| Σημείο ανάψυξης | 1180°C |
| Σημείο μαλακώσεως | 1630°C |
| Σφιχτότητα | 2.2×103 kg/m3 | Σκληρότητα | 50,5-6,5 κλίμακα του Mohs |
| Δυνατότητα τράβηξης | 40,8 × 107 Pa (7000 psi) | Δυνατότητα συμπίεσης | > 1,1 × 109 Pa (160.000 psi) |
| Μοντέλο χύδην | 3.7 × 1010 Pa | Μοντέλο ακαμψίας | 3.1 × 1010 Pa |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Σχήμα | Στρογγυλο / Στρογγυλό |
| Τύπος | JGS1, JGS2, JGS3 |
| Υλικό | 990,99% SiO2 |
| Διάμετρος | 1-800 mm |
| Δάχος | 0.2-100mm |
| Εφαρμογή | Οπτικά παράθυρα από χαλαζία |
| Διαπερατότητα φωτός | > 92% |
| Αξία αντίστασης | 1000 φορές το συνηθισμένο γυαλί |
- Περιεκτικότητα σε SiO2 άνω του 99,99% για σωλήνες υψηλής καθαρότητας
- Θερμοκρασία λειτουργίας: 1250°C με θερμοκρασία μαλακώσεως 1730°C
- Εξαιρετικά οπτικά και χημικά χαρακτηριστικά
- Χωρίς επιφανειακή επικάλυψη ή ρύπους
- Υπηρεσίες υγείας και προστασία του περιβάλλοντος
- Διαθέσιμες προσαρμοσμένες διαστάσεις
- Πιστοποιημένο CE, RoHS και SGS
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Διαφανές γυαλισμένο γυάλινο σωλήνα κουάρτζης Υψηλής διαπερατότητας γυάλινος σωλήνας χαλαζίου με εξαιρετική προστασία από τη μετάδοση του υπεριώδους φωτός και διαφάνεια. Τεχνικές προδιαγραφές Ιδιοκτησία Αξία Ετικέτα Κουαρτς Shengfan Περιεκτικότητα σε SiO2 990,99% Σφιχτότητα 2.2 g/cm3 Σκληρότητα (βαθμ...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.