Σωλήνας χαλαζία υψηλής καθαρότητας SIO2 99,99% με θερμοκρασία λειτουργίας 1100℃ και διαφανής για εργαστηριακή χρήση
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τύπος: | Καθαρός σωλήνας χαλαζία | Εφαρμογή: | Ημιαγωγός, οπτικός |
|---|---|---|---|
| Πάχος: | 1-100mm | Σχήμα: | πλατεία |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Διάτρηση, κοπή | Όνομα προϊόντος: | Γυάλινος σωλήνας Quartz |
| Υλικό: | SiO2 | SiO2: | SiO2> 99,99% |
| Πυκνότητα: | 2.2g/cm3 | Χρώμα: | Καθαρό διάφανο |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 1100 ℃ | Σημείο Τήξης: | 1732℃ |
| Λιμάνι: | Σαγκάη και λιμάνι Qindao | ||
| Επισημαίνω |
Θερμοκρατική θέρμανση του γυάλινου σωλήνα,Κύκλιος εργαστηριακός γυάλινος σωλήνας,Σωλήνας γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας |
||
Περιγραφή προϊόντος
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Ετικέτα | Κουαρτς Shengfan |
| Περιεκτικότητα σε SiO2 | 990,99% |
| Σφιχτότητα | 2.2 g/cm3 |
| Σκληρότητα (βαθμίδα Mohs) | 6.6 |
| Σημείο τήξης | 1732°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100°C |
| Σημείο ανάψυξης | 1180°C |
| Σημείο μαλακώσεως | 1630°C |
| Εγκατάσταση | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Σχήμα | Στρογγυλο / Στρογγυλό |
| Τύπος | JGS1 |
| Υλικό | 990,99% SiO2 |
| Περιοχή διαμέτρου | 1-800 mm |
| Περιοχή πάχους | 0.25-10mm |
| Εφαρμογή | Οπτικά παράθυρα από χαλαζία |
| Διαπερατότητα φωτός | > 92% |
| Αξία αντίστασης | 1000 φορές το συνηθισμένο γυαλί |
- Περιεκτικότητα σε SiO2 > 99,99% σε σωλήνες υψηλής καθαρότητας
- Θερμοκρασία λειτουργίας: 1250°C, θερμοκρασία μαλακώσεως: 1730°C
- Εξαιρετική οπτική και χημική απόδοση
- Χωρίς επιφανειακή επικάλυψη ή ρύπους
- Υπηρεσίες υγείας και προστασία του περιβάλλοντος
- Διαθέσιμες προσαρμοσμένες διαστάσεις
- Πιστοποιημένο CE, RoHS, SGS
Α:Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για δοκιμές ποιότητας.
Α:Εντός 15 ημερών από την παραλαβή της προκαταβολής.
Α:Χαμηλή MOQ, 1pc διαθέσιμο για έλεγχο δείγματος.
Α:Απαιτήσεις μεριδίων → Πάρτε προσφορά → Επιβεβαιώστε τα δείγματα → Κάντε κατάθεση → Η παραγωγή έχει κανονιστεί.
Α:DHL, UPS, FedEx, TNT για μικρές παραγγελίες (3-5 ημέρες).
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Υψηλής καθαρότητας γυάλινος σωλήνας κουαρτζού για εργαστηριακές και βιομηχανικές εφαρμογές Υψηλής διαπερατότητας γυάλινος σωλήνας χαλαζιού με εξαιρετική διαπερατότητα του UV φωτός και προστατευτικές διαφανείς ιδιότητες για απαιτητικά βιομηχανικά και εργαστηριακά περιβάλλοντα. Προδιαγραφές προϊόντος ...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.