Ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες και διάβρωση, εξαιρετικά διαφανής σωλήνας από χαλαζία για εφαρμογές ημιαγωγών και οπτικών
Product Details
| Τύπος: | Καθαρός σωλήνας χαλαζία | Εφαρμογή: | Ημιαγωγός, οπτικός |
|---|---|---|---|
| Πάχος: | 1-100mm | Σχήμα: | πλατεία |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Διάτρηση, κοπή | Όνομα προϊόντος: | Quartz BET Tube |
| Υλικό: | SiO2 | SiO2: | SiO2> 99,99% |
| Πυκνότητα: | 2.2g/cm3 | Χρώμα: | Καθαρό διάφανο |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 1100 ℃ | Σημείο Τήξης: | 1732℃ |
| Λιμάνι: | Σαγκάη και λιμάνι Qindao | ||
| Επισημαίνω |
Τούμπες προσρόφησης BET από γυαλί χαλαζία,Υψηλής θερμοκρασίας σωλήνας γυαλιού χαλαζία,Διαφανές γυάλινο σωλήνα από χαλαζία |
||
Product Description
| Ιδιότητα | Τιμή |
|---|---|
| Μάρκα | Shengfan Quartz |
| Περιεκτικότητα σε SiO2 | 99,99% |
| Πυκνότητα | 2,2 g/cm³ |
| Σκληρότητα (Κλίμακα Mohs) | 6,6 |
| Σημείο τήξης | 1732℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100℃ |
| Σημείο ανόπτησης | 1180℃ |
| Σημείο μαλάκυνσης | 1630℃ |
| Πυκνότητα | 2,2*10³ kg/m³ | Σκληρότητα | 5,5-6,5 κλίμακα Mohs |
|---|---|---|---|
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 4,8*10⁷ Pa (7000 psi) | Αντοχή σε θλίψη | >1,1*10⁹ Pa (160.000 psi) |
| Ορθογώνιος συντελεστής | 3,7*10¹⁰ Pa | Συντελεστής ακαμψίας | 3,1*10¹⁰ Pa |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Σχήμα | Κυκλικό / Στρογγυλό |
| Πρότυπο | JGS1 |
| Υλικό | 99,99% SiO2 |
| Διάμετρος | 1-800mm |
| Πάχος | 0,25-10mm |
| Εφαρμογή | Οπτικά παράθυρα χαλαζία |
| Μετάδοση φωτός | >92% |
| Αντοχή | 1000 φορές υψηλότερη από το συνηθισμένο γυαλί |
- Περιεκτικότητα σε SiO2 άνω του 99,99% για σωλήνες χαλαζία υψηλής καθαρότητας
- Θερμοκρασία λειτουργίας: 1250℃ με θερμοκρασία μαλάκυνσης 1730℃
- Εξαιρετικά οπτικά και χημικά χαρακτηριστικά απόδοσης
- Χωρίς επιφανειακή επίστρωση ή ρύπους
- Συμβατό με την υγειονομική περίθαλψη και την προστασία του περιβάλλοντος
- Διαθέσιμες προσαρμοσμένες διαστάσεις κατόπιν αιτήματος
- Πιστοποίηση CE, RoHS και SGS
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δείγματος για έλεγχο και δοκιμή ποιότητας.
Α: Εντός 15 ημερών από την παραλαβή της προκαταβολής.
Α: Χαμηλό MOQ, 1 τεμάχιο για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Α: Πρώτα ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας. Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας. Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταθέτει προκαταβολή για επίσημη παραγγελία. Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Α: DHL, UPS, FedEx ή TNT είναι προαιρετικά για μικρές παραγγελίες. Συνήθως χρειάζονται 3-5 ημέρες για να φτάσουν. Διατίθενται επίσης αεροπορικές και θαλάσσιες μεταφορές.
Product Highlights
Ανθεκτικοί σε υψηλές θερμοκρασίες σωλήνες προσρόφησης BET από χαλαζία Ανθεκτικοί στη διάβρωση, εξαιρετικά διαφανείς σωλήνες από χαλαζία με εξαιρετικές ιδιότητες μετάδοσης υπεριώδους φωτός. Προδιαγραφές προϊόντος Ιδιότητα Τιμή Μάρκα Shengfan Quartz Περιεκτικότητα σε SiO2 99,99% Πυκνότητα 2,2 g/cm³ Σκ...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Λεπτή διαστατική σταθερή 11000mm επεξεργαμένος σειρά πιάτων γυαλιού χαλαζία Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με την άριστη σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς ...
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Περιγραφή προϊόντων: 1.SiO2> 99,99%, λιωμένος σωλήνωση χαλαζίας 2.Operating θερμοκρασία: 1250℃3.Excellent οπτική και χημική απόδοση.4.Without επίστρωμα επιφάνειας andinfectant.5.Healthcare και προστασία του περιβάλλοντος.6.Any η προδιαγραφή μπορεί να γίνει. 7.Quartz το γυαλί είναι όξινα υλικά, εκτός ...
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
Κανένα αεροφυσαλίδων επιπέδων γυαλιού πιάτων άριστο οπτικό παράθυρο γυαλιού χαλαζία μορφής απόδοσης κυκλικό Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χ...
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς λέιζερ ηλεκτρικού φωτός/το οπτικό όργανο/το υψηλής θερμοκρασίας παράθυρο. ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.