ποιότητας Προσαρμοσμένο στρογγυλό φιάλη κωνικού πυθμένα από γυαλί χαλαζία 50-5000ML Εργοστάσιο
>
Επωνυμία Μάρκας: shengfan
Αριθμός μοντέλου: JGS2
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Πιστοποίηση: CE/RoHs/TUV/SGS
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 τεμάχιο
Τιμή: Διαπραγματεύσιμος
Δυνατότητα Προμήθειας: 10000 τεμάχια/μήνα
Λεπτομέρειες προϊόντος
Χρώμα: Καθαρός/διαφανής Υλικό: SiO2&gt; 99,99%
Τύπος υλικού: JGS1/JGS2/JGS3 Σκληρότητα: Μορς 6,6
Πυκνότητα: 2.2g/cm3 Εργαζόμενος: 1250 ℃
Τήγματος: 1730 ℃ Αντίσταση στη διάβρωση: 30 φορές από τα κεραμικά, 150 φορές από ανοξείδωτο χάλυβα
Εφαρμογή: Φωτοβολταϊκός, ημιαγωγός, εργαστήριο, βιομηχανικός, χημικός, ιατρικός, αεροδιαστημικό,
Επισημαίνω
στρογγυλή φιάλη πυθμένα από γυαλί χαλαζία
εργαστηριακή φιάλη με μακρύ λαιμό
προσαρμοσμένη φιάλη επιστήμης όγκου
Περιγραφή προϊόντος
Προσαρμοσμένο στρογγυλό φιάλη κωνικού πυθμένα από γυαλί χαλαζία 50-5000ML 0
Είμαστε κατασκευαστής διαφανών σωλήνων χαλαζία Instrument.
Καλώς ήρθατε στη διαβούλευση σχεδίου.
Πλεονέκτημα του σωλήνα χαλαζία
Σωλήνας γυαλιού χαλαζία:
Εργαστηριακός εξοπλισμός:
Πρόοδος παραγωγής:
Προσαρμοσμένο στρογγυλό φιάλη κωνικού πυθμένα από γυαλί χαλαζία 50-5000ML 5
Τεχνικές παράμετροι:
Ιδιότητα Περιγραφή
Υλικό Συγχωνευμένο χαλαζία
Σχήμα Ευθεία ή καμπύλη
Πυκνότητα 2,2 (g/cm³)
Εξωτερική διάμετρος 2mm~500mm
Καθαρότητα SiO2> 99,99%
Πάχος τοιχώματος 1mm~300mm
Μήκος 10mm~4000mm
Διάμετρος 2mm~600mm
Βαθμός σκληρότητας κλίμακας moh’ 6.6
Αντίσταση στη θερμοκρασία Θερμοκρασία λειτουργίας: 1250℃; Θερμοκρασία μαλάκυνσης: 1730℃