Σωλήνας από χαλαζία υψηλής καθαρότητας 99,99% ανθεκτικός στη διάβρωση και σε υψηλές θερμοκρασίες και σωλήνας από τήγμα χαλαζία
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τύπος: | Καθαρός σωλήνας χαλαζία | Εφαρμογή: | Ημιαγωγός, οπτικός |
|---|---|---|---|
| Πάχος: | 1-100mm | Σχήμα: | πλατεία |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Διάτρηση, κοπή | Όνομα προϊόντος: | Γυάλινος σωλήνας Quartz |
| Υλικό: | SiO2 | SiO2: | SiO2> 99,99% |
| Πυκνότητα: | 2.2g/cm3 | Χρώμα: | Καθαρό διάφανο |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 1100 ℃ | Σημείο Τήξης: | 1732℃ |
| Λιμάνι: | Σαγκάη και λιμάνι Qindao | ||
| Επισημαίνω |
Υψηλής καθαρότητας 99,99% Quartz Glass Tube,ανθεκτικό στη διάβρωση |
||
Περιγραφή προϊόντος
| Ιδιοκτησία | Αξία |
|---|---|
| Ετικέτα | Κουαρτς Shengfan |
| Περιεκτικότητα σε SiO2 | 990,99% |
| Σφιχτότητα | 2.2 g/cm3 |
| Σκληρότητα (Σκάλα Μοχ) | 6.6 |
| Σημείο τήξης | 1732°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1100°C |
| Σημείο ανάψυξης | 1180°C |
| Σημείο μαλακώσεως | 1630°C |
| Σφιχτότητα | 2.2*103 kg/m3 | Σκληρότητα | 50,5-6,5 κλίμακα του Mohs |
| Δυνατότητα τράβηξης | 4.8*107 Pa | Δυνατότητα συμπίεσης | > 1,1*109 Pa |
| Μοντέλο χύδην | 3.7*1010 Pa | Μοντέλο ακαμψίας | 3.1*1010 Pa |
| Σημείο μαλακώσεως | 1730°C | Σημείο ανάψυξης | 1215°C |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Σχήμα | Στρογγυλο / Στρογγυλό |
| Τύπος | JGS1 |
| Υλικό | 990,99% SiO2 |
| Διάμετρος | 1-800 mm |
| Δάχος | 0.25-10mm |
| Εφαρμογή | Οπτικά παράθυρα από χαλαζία |
| Διαπερατότητα φωτός | > 92% |
| Αξία αντίστασης | 1000 φορές υψηλότερο από το συνηθισμένο γυαλί. |
- Περιεκτικότητα σε SiO2 άνω του 99,99% για σωλήνες υψηλής καθαρότητας
- Θερμοκρασία λειτουργίας: 1250°C με θερμοκρασία μαλακώσεως 1730°C
- Εξαιρετικά οπτικά και χημικά χαρακτηριστικά
- Χωρίς επιφανειακή επικάλυψη ή ρύπους
- Υπηρεσίες υγείας και προστασία του περιβάλλοντος
- Προσαρμοσμένες διαστάσεις διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος
- Πιστοποιημένο CE, RoHS και SGS
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Α: Εντός 15 ημερών από την παραλαβή της κατάθεσης.
Α: Χαμηλή MOQ, 1pc για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Απ: Πρώτον, ενημερώστε μας τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας. Δεύτερον, παραθέτουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις ή τις προτάσεις μας. Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί κατάθεση για επίσημη παραγγελία.ΤέταρτοΘα κανονίσουμε την παραγωγή.
Α: DHL, UPS, FedEx ή TNT είναι διαθέσιμα για μικρές παραγγελίες, συνήθως διαρκούν 3-5 ημέρες.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Υψηλής καθαρότητας 99,99% Ανθεκτικός στη διάβρωση λιωμένος σωλήνας γυαλιού σιδήρου και σωλήνας φλάντζας σιδήρου Υψηλής διαπερατότητας γυάλινος σωλήνας κουαρτσού με εξαιρετικές ιδιότητες μεταφοράς και προστασίας του υπεριώδους φωτός. Προδιαγραφές προϊόντος Ιδιοκτησία Αξία Ετικέτα Κουαρτς Shengfan Περ...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.