Σωλήνας χαλαζία υψηλής καθαρότητας 99,99% ανθεκτικός στη διάβρωση με θερμοκρασία λειτουργίας 1100°C
Product Details
| Τύπος: | Καθαρός σωλήνας χαλαζία | Εφαρμογή: | Ημιαγωγός, οπτικός |
|---|---|---|---|
| Πάχος: | 1-100mm | Σχήμα: | πλατεία |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Διάτρηση, κοπή | Όνομα προϊόντος: | Γυάλινος σωλήνας Quartz |
| Υλικό: | SiO2 | SiO2: | SiO2> 99,99% |
| Πυκνότητα: | 2.2g/cm3 | Χρώμα: | Καθαρό διάφανο |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 1100 ℃ | Σημείο Τήξης: | 1732℃ |
| Λιμάνι: | Σαγκάη και λιμάνι Qindao | ||
| Επισημαίνω |
Γυάλινος σωλήνας χαλαζία υψηλής καθαρότητας 99,99%.,ανθεκτικό στη διάβρωση |
||
Product Description
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μάρκα | Shengfan Quartz |
| Περιεκτικότητα σε SiO2 | 99,99% |
| Πυκνότητα | 2,2 g/cm³ |
| Σκληρότητα (Κλίμακα Mohs) | 6,6 |
| Σημείο Τήξης | 1732℃ |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 1100℃ |
| Σημείο Ανόπτησης | 1180℃ |
| Σημείο Μαλάκωσης | 1630℃ |
| Πυκνότητα | 2,2*10³ kg/m³ | Σκληρότητα | 5,5-6,5 Κλίμακα Mohs |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 4,8*10⁷ Pa | Αντοχή σε θλίψη | >1,1*10⁹ Pa |
| Ογκοδυναμική σταθερότητα | 3,7*10¹⁰ Pa | Σταθερότητα ακαμψίας | 3,1*10¹⁰ Pa |
| Ιδιότητα | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Σχήμα | Κυκλικό / Στρογγυλό |
| Πρότυπο | JGS1 |
| Υλικό | 99,99% SiO2 |
| Διάμετρος | 1-800mm |
| Πάχος | 0,25-10mm |
| Εφαρμογή | Οπτικά παράθυρα χαλαζία |
| Διαπερατότητα φωτός | >92% |
| Τιμή αντίστασης | 1000 φορές συνηθισμένο γυαλί |
- Περιεκτικότητα σε SiO2 που υπερβαίνει το 99,99% για σωλήνες χαλαζία υψηλής καθαρότητας
- Θερμοκρασία λειτουργίας: 1250℃ με θερμοκρασία μαλάκωσης 1730℃
- Εξαιρετικά οπτικά και χημικά χαρακτηριστικά απόδοσης
- Χωρίς επιφανειακή επίστρωση ή ρύπους
- Συμβατό με την υγειονομική περίθαλψη και την προστασία του περιβάλλοντος
- Διαθέσιμες προσαρμοσμένες διαστάσεις κατόπιν αιτήματος
- Πιστοποίηση CE, RoHS και SGS
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δείγματος για έλεγχο και ποιοτικό έλεγχο.
Α: Εντός 15 ημερών από την παραλαβή της προκαταβολής.
Α: Χαμηλό MOQ, 1 τεμάχιο για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Α: Πρώτον, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις σας. Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας. Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταθέτει προκαταβολή. Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Α: DHL, UPS, FedEx ή TNT για μικρές παραγγελίες (3-5 ημέρες). Διατίθεται επίσης αεροπορική και θαλάσσια μεταφορά.
Product Highlights
Σωλήνας Φλάντζας Χαλαζία Ανθεκτικός στη Διάβρωση Υψηλής Καθαρότητας 99,99% Σωλήνας από χαλαζία γυαλί υψηλής διαπερατότητας με εξαιρετική μετάδοση υπεριώδους φωτός και προστατευτικές ιδιότητες. Προδιαγραφές Προϊόντος Παράμετρος Τιμή Μάρκα Shengfan Quartz Περιεκτικότητα σε SiO2 99,99% Πυκνότητα 2,2 g...
Αυλακωμένη δεξαμενή δειγμάτων φύλλων γυαλιού χαλαζία μεταφορέων φύλλων δοκιμής δεξαμενών δειγμάτων XRD η τσιπ μπορεί να προσαρμοστεί
Λεπτή διαστατική σταθερή 11000mm επεξεργαμένος σειρά πιάτων γυαλιού χαλαζία Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με την άριστη σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς ...
Φωτοκαταλυτικός αντιδραστήρας Χημική Γυάλινο Εργαλείο
Περιγραφή προϊόντων: 1.SiO2> 99,99%, λιωμένος σωλήνωση χαλαζίας 2.Operating θερμοκρασία: 1250℃3.Excellent οπτική και χημική απόδοση.4.Without επίστρωμα επιφάνειας andinfectant.5.Healthcare και προστασία του περιβάλλοντος.6.Any η προδιαγραφή μπορεί να γίνει. 7.Quartz το γυαλί είναι όξινα υλικά, εκτός ...
Κανένα διαφανές κυκλικό γυαλί θέας παραθύρων γυαλιού χαλαζία υψηλής αγνότητας πιάτων γυαλιού επιπέδων αεροφυσαλίδων
Κανένα αεροφυσαλίδων επιπέδων γυαλιού πιάτων άριστο οπτικό παράθυρο γυαλιού χαλαζία μορφής απόδοσης κυκλικό Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χ...
Καθαρισμένη τετραγωνική υψηλή ανθεκτική αντι αλκαλική ισχυρή σκληρότητα πιάτων γυαλιού
Περιγραφή προϊόντων: Το λιωμένο σαφές πιάτο γυαλιού χαλαζία πυριτίου αποτελείται από την άμμο χαλαζία υψηλής αγνότητας με τη eexcellent σταθερότητα θερμικού κλονισμού και την υψηλή μετάδοση. Χρησιμοποιείται ευρέως στους φακούς λέιζερ ηλεκτρικού φωτός/το οπτικό όργανο/το υψηλής θερμοκρασίας παράθυρο. ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.